Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Індульгенції Майдану

21 лютого 2014 року, одразу після втечі Януковича Верховна Рада прийняла закон "Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України" Цим законом була видана індульгенція щодо "дій, які містять ознаки кримінальних правопорушень", по-простому кажучи, злочинів, які були "пов’язані з участю в масових акціях протесту".

Мало того, стаття №3 вимагає "закрити кримінальні провадження, розпочаті у зв’язку із злочинами, передбаченими статтею 1 цього Закону".

Але і цього авторам закону здалося недостатньо, тому Стаття 9 забороняє "збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу) персональних даних осіб, які були учасниками масових акцій протесту, що розпочалися 21 листопада 2013 року, які були отримані у зв’язку з участю цих осіб у акціях протесту. Ці персональні дані підлягають знищенню у встановленому законодавством порядку".

У такий спосіб були надійно поховані всі одразу злочини проти представників правоохороних органів, вчинені під час протестів. Ще раз звертаю увагу - навіть розслідування цих злочинів було унеможливлено і залишається таким і досі.

Підписав цей закон Турчінов.

Цей закон унеможливив встановлення справедливісті щодо "злочинів проти Майдану". Cтратегія захисту співробітників правоохоронних (хочеться поставити лапки, так) органів, в першу чергу - щойно звільнених з-під варти "беркутів", - грунтується, зокрема, на тому, що:

а) протестуючі опинилися під прицільним перехресним вогнем і співробітників МВС, і невідомих, що знаходилися там, не було ніяких співробітників (готель Москва, Жовтневий палац, консерваторія), а тому...

б) ...співпадіння набоїв та систем зброї, з якої були зроблені рокові постріли, саме по собі нічого не доводить. Необхідно встановити співпадіння конкретних куль та конкретних стволів. Більше того...

в) ..."беркути" спочатку опинилися під вогнем невідомих, які стріляли на ураження, а вже потому почали стріляти в бік протестуючих, вважаючи саме їх джерелом загрози для себе. Тому факти стрілянини з боку силовиків в бік протестуючих сам по собі не є злочином і повинен розглядатися в ширшому контексті, як результат цілеспрямованої успішної провокації невідомих.

Наявність невідомих снайперів є ключовою проблемою для офіційної версії.
В готели Україна та Жовтневому палаці не було жодних силовиків, такою є офіційна версія, яку, зокрема, зафіксувала комісія Ради Європи, що працювала в 2015 році та визнала "щонайменше" три смерті від куль, які були випущені з позицій, де не було силовиків (пп. 259-260).
Комісія звернула увагу, що "МВС висунуло, однак не розвинуло, версію про те, що «третя сила» може бути відповідальною за нанесення ушкоджень правоохоронцям з метою розпалювання протистоянь між міліцією та учасниками акцій протесту. СБУ у своєму поданні до МДГ не коментувала питання пострілів, здійснених третьою силою".


На цьому відео - свідчення майже 30 постраждалих, які були вражені кулями, що прилетіли з того боку, де не було ніяких силовиків.
P.S. Оскільки такого штибу гіпотези потребують зацікавленої прискіпливої дискусії, бажано знайти можливість обговорити їх із добре мотивованими опонентами. Першим виявився Сергій Дібров, чиї дописи щодо протирічь офіційної політики щодо вакцинування населення я читаю чи не з 2009-го, тобто років десять.

Потім вдалося натрапити аж на саму Євгенію Закревську, відому як захисницю інтересів потерпілих в суді щодо розстрілів на Майдані.

Результати можете оцінити самі

Tags: гражданское, украина
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments