Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Жваво обговорюваний "Закон про мову" за фактом вже зайняв надзвичайно важливе місце в історії Третьої української республіки. Якщо не помиляюсь, це перший законодавчий акт, причому прийнятий абсолютною більшісттю голосів, який чітко і недвозначно вказує на місце російської мови та її носіїв на українських теренах:

"У державних закладах одну або декілька дисциплін можна викладати двома чи більше мовами — державною, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу".

Завдяки цьому багато популярних сюжетів та тем для обговорення можна визнати вже неактуальними, вичерпаними.

Але ж важливо не тільки те, що вже відбулося, а й те, що чекає нас попереду. Одним з наступних кроків відродження мови титульної нації, подолання ворожих впливів стане її
очищення від чужинських нашарувань. Про це останні роки неодноразово казав знаний патріот та борець за вільну, незалежну Україну, син Героя України Романа Шухевича, пан Богдан-Юрій Шухевич.

А якщо казати максимально стисло, ми зараз спостерігаємо той етап сюжету, коли старій вже недостатньо бути стовбовою дворянкою і вона прагне перетворитися на вільну царицю. Або попередній, або наступний, є місце для дискусії.
Tags: гражданское
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments