Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Декомунізація 2.0: раціо vs емоціо

Написав колонку для "Укранскьої правди", присвячену питанням "історичної політики": "Карколомний зліт на політичний Олімп випадкової, за великим рахунком, людини – не єдина сенсація останніх місяців. Схоже, що українці не в захваті від декомунізації, українізації, "національної пам'яті" та інших аспектів культурної політики, на яких традиційно робить акцент та частина суспільства, що звикла вважати свої погляди еталонними".

Щиро сподіваюсь, що особисто знайомі мені члени команди нового президента бодай ініціюють перегляд того курсу, який призвів попереднього до такого ганебного фіналу. Нема ніяких сил спостерігати витівки очільника УІНП, як і його братів по розуму. Коли Польща із скандалом (назвемо речі своїми іменами) прибрала "надто проукраїнського" Яна Пекло і призначила "яструба" Бартоша Цихоцького послом в Україні, я все чекав, коли ж почнеться.
Почалося лише зараз і саме через націонал-божевільних на чолі із Вятровичем. Я не можу підбрати інших слів окрім "діверсія", "саботаж" та "шкідник". До речі ось ця передача, через яку в наших партнерів вчергове підгоріло.

Гадаю, що українській політиці, як звонішній, так і внутрішній, конче необхідна раціоналізація. Раціоналізація як розумна альтернатива потуранню специфічним смакам та уподобанням невеличкої, хоча й галасливої частини суспільства. Це потурання вже завело в глухий кут
відносини України з Польщею, провокує численні конфлікти всередині країни і, в цілому, веде нас до прірви.
Tags: публикации, украина
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments