Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Втопити Муму в Блакитному Океані

Шановне панство дорікає панові Косюку його інноваційними підходами в царині менеджменту людської біомаси. Мовляв, він плюндрує позитивний імідж нашої чудової країни, яка чотири роки тому обрала Свободу. Зневажає цінності Святої Євроінтеграції. Зраджує Ідеали Майдану. Що це, кажуть притомні громадяни, за йо..аний совок?!!

Не можу не зауважити, що п. Косюк всього лише втілює в життя погляди, які жваво підтримують та активно просувають притомні люди прогресивних поглядів. Днями один з популярних ділерів таких поглядів, колишній міністр економічного розвитку та торгівлі Павло Шеремета вчергове виклав
власну візію Brave New World, в якому Україна, нарешті, посяде гідне місце.

В цьому місці варто ще раз перелічити численні титули бл. Павла: відомий економіст; міністр економічного розвитку і торгівлі (2014); засновник майстерні стратегій Прорив та Києво-Могилянської бізнес-школи; очільник Київської школи економіки (2012-2014) та Інституту стратегії блакитного океану в Малайзії (2008-2011); випускник програм із менеджменту у Harvard Business School, Blue Ocean Strategy Institute, INSEAD, Jack Welch Leadership Development Center. Ступінь магістра з бізнес-управління здобув у Emory University (Atlanta, USA).

"Павло Шеремета знає все про успішне ведення бізнесу в Україні, основні проблеми зменшення обсягів іноземних інвестицій та економічні стратегії", - запевняю нас організатори різноманітних заходів, які регулярно освячує своєю пристутністю Блаженнєйшій.

Полум'яна проповідь зібрала 2,6К лайків, 230 з лихвою схвальних коментарів та понад 800 репостів. Серед добродіїв та панн, що висловили свою безумовну підтримку поглядам п. Шеремети - чи не всі одразу агенти змін, знані реформатори та інші популярні персонажі. Пошукайте знайомі призвіща, буде цікаво. Всі вони у захваті, плескають у долоньки та просять ще. А "ще" - це, в тому числі, наступні тези:

5) Державне фінансування закладів вищої освіти, охорони здоров’я і культури припиняється.

7) Дурня (…., трудовий кодекс, ….) повинна називатися дурнею

9) …..У всьому іншому українці покладаються лише на себе: вони вчаться, турбуються про своє здоров’я і підвищують свою продуктивність усе життя.… Українці працюють по 6 днів на тиждень, 50 тижнів на рік, заощаджують кошти на освіту і на свою пенсію…


Повторю ще раз - п. Косюк як вправний підприємець та справжній атлант всього лише втілив в реальності ті підходи, про які лише мріють Свідки Реформ та інші притомні люди прогресивних поглядів. Зверніть увагу - на МХП використовують рішення, що вже пройшли апробацію в Штатах. Це не якісь вигадки місцевих кулібіних від HR.

Вельми показовою є спроба обговорити питання припустимості подібних практик, яку зроблено в матеріалі Ліга.Tech Опитані юристи сперечаються чи є відеонагляд за працівниками та аналіз їхнього психічного стану законим? Як тут не згадати, що свого часу були 100% законними такі популярні ефективні практики менеджменту біомаси як рабство, сегрегація та фізична ліквідація неповноцінних. Право не може вважатися єдиним критерієм визнання тих чи інших явищ суспільно прийнятними, мої любі, скільки можна це повторювати.

Єдиною дійсно ефективною запорукою прав людей найманої праці була і залишається наявність інструментів організованої боротьби як-от професійні спілки. Але для агентів змін та знаних реформаторів будь-яка організована боротьба працівників за свої права це харам і дурня. Без варіантів. Якщо не вірите, сходіть до кінотеатру Жовтень та подивіться на відому скульптуру, яка прикрашає площу біля нього.

Нема різниці, де втопити Муму, яка через недостатні фізичні кондиції неспроможна створювати додану вартість чи у якості сторожової собаки, чи в якості пастуха для панських корівок. Можна і в блакитному океані, чом ні? Покличте Шеремету, він на цьому знається. Хоча, звичайно, краще мати справу із практиками, а не теоретиками.

Тому Косюк forever
Tags: гражданское
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments