Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Скільки оператори вже заплатили за 4G і як це вплине на тарифи? Детальніше читайте на Громадському

Під час розмови Вікторії Власенко із журналістами Громадського прозвучало кілька помилкових тез.

 


 

1. Діапазон 1800 Мгц аж ніяк не допоможе у створенні загальнонаціонального покриття. Для цього потрібні частоти в діапазоні максимум 900 МГц, а ще краще - 700 МГц, т.зв. цифровий дивіденд, що має з'явитися після вимкнення аналогового ТБ.
2. На тендері щодо 1800 МГц кожен оператор гарантовано отримає великий шматок частот, торгуватися будуть, фактично, лише три смуги по 5 МГц, які є апріорі незручними для Київстару та Лайфселу через незрозумілі (м'яко кажучи) рішення НКРЗІ. Тож підстав очікувати на жваві змагання між операторами та суттєве збільшення цін не варто. Буде те саме, що й із 2600 МГц, тобто остаточні ціни зростуть на 5-10%
3. Що в МТС, що в Веон приблизно половина акціонерного капіталу обертається на фондовому ринку і у такий спосіб належить представникам західного світу. Фрідман і Ко взагалі перевели головний офіс до Нідерландів, якому операційно підпорядкований український бізнес компанії.
4. Діяльність обох груп регулюється, в першу чергу, американським законодавством та інституціями, як от SEC та закон Сарбейнса-Окслі. Система корпоративного управління, гарантом дієздатності якої виступають вищезазначені інституції, спрямована на мінімізацію ризиків, про які так довго і не надто вдало намагалися поговорити учасники дискусії.

P.S. У Вікторії добра українська, чи не найкраща з усіх коментаторів телекомринку.


P.S. Мой блог переехал по адресу totaltelecom.dreamwidth.org

Исходная запись доступна по адресу https://totaltelecom.dreamwidth.org/546090.html Вы можете комментировать её там, используя OpenID, т.е. ваши действующие логин и пароль ЖЖ.
Tags: 4g
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments