Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

З ВДВ в ДШВ

Ідея перейменувати "чужинські", "совкові" Повітряно-Десантні Війська в "наші", "питомо українськи" Десантно-Штурмові, є наочним прикладом тієї невротичної, абсолютно безглуздої метушні, якою є "декомунізація", "дерадянізація" та "деколонізація" Третьої української республіки.

Десантно-штурмові частини - така саме спадщина радянської епохи, як і повітряно-десантні, військові статути, пруський "гусячий" крок та вся в цілому система стройової підготовки ВСУ, будівля Верховної Ради, енергетична система і безліч, безліч аспектів матеріального та духовного життя української нації.

За кампанією невпинних перефарбувань та перейменувань нема нічого окрім нав'язливого бажання бодай символічного реваншу тієї частини соціуму, яка останні роки отримала від паразитичного класу право визначати культурну політику держави. Їхні куміри та вони самі виявилися напрочуд безпорадними в створенні нового, дійсно свого.

Оскільки сутнісні зміни залишаються табу, націонал-постраждалі та націонал-схвильовані прагнуть бодай якихось змін. "То давайте ж робити хоч що небудь!", - волають вони, обдираючи барельєф з Українського Дому, побудованого радянським режимом, а не Акцептом Нації або яким-небудь патріотичним олігархом.

Не маю жодних сумнівів щодо історичної поразки цієї публіки протягом кількох років. Вона просто неадекватна викликам сьогодення і надто деструктивна.


P.S. Мой блог переехал по адресу totaltelecom.dreamwidth.org

Исходная запись доступна по адресу https://totaltelecom.dreamwidth.org/541661.html Вы можете комментировать её там, используя OpenID, т.е. ваши действующие логин и пароль ЖЖ.
Tags: гражданское, украина
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments