Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Зв'язок: дешевше не буде

Що принесе нам 2017 р. у сфері мобільного зв’язку й технологій? Після вражаючого розмаїття операторів телефонного зв'язку в середині 2000-х років, коли їх кількість сягнула 12, у строю залишилося тільки шестеро. Велика трійка у складі «Київстар», Vodafone/МТС і Lifecell обслуговує левову частку абонентів.

Другу лігу «уособлює» оператор «Інтертелеком», який використовує мережу на базі технології CDMA. Він обслуговує менш ніж півтора мільйона абонентів, тобто на порядок менше, ніж кожен з операторів «великої трійки». Торгові марки «ТриМоб» і Peoplenet так і не змогли «вирости» до загальнонаціонального рівня й обмежуються обласними центрами.

Україна залишається країною з безпрецедентно низькими витратами на мобільний зв’язок. Навіть у «Київстарі» середньомісячний дохід від одного абонента (ARPU) становить лише 46 грн, тобто менше 2 дол. Це найнижчий показник у Європі й один із найнижчих у світі. Для порівняння, в сусідній Білорусі у лідера ринку такий показник сягає 4 євро, а в Молдові — 3 дол. Читати далі....P.S. Мой блог переехал по адресу totaltelecom.dreamwidth.org

Исходная запись доступна по адресу https://totaltelecom.dreamwidth.org/539263.html Вы можете комментировать её там, используя OpenID, т.е. ваши действующие логин и пароль ЖЖ.
Tags: мобильная связь, публикации, рыночная среда
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments