Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Запрошую на Перший в Україні турнір з нейрогеймінгу

Отже, любі мої, завтра 10 жовтня об 11:00 у ‪#‎MediaHub‬ відбудеться перший в Україні турнір з нейрогеймінгу. На мене покладена місія виступити з вступним словом від організаторів так коментувати саму гру. Тоже радий запросити всіх бажаючих на цю непересічну подію.
[Spoiler (click to open)]
Нейрогеймінг це нова ігрова, науково-практична та розважальна практика, що розвивається в світі буквально кілька останніх років. Нейрогеймінг охоплює ігри, побудовані на основі т.зв. нейроінтерфейсів (BCI, brain computer interface). Це технології, які дозволяють отримувати інформацію безпосередньо від мозоку гравця та видавати керуючі команди на будь-який пристрій.

Нейрогеймінг є наочним прикладом того, як Майбутнє поступово проникає в сьогоденність, поступово змінюючи її. Ми, організатори турніри, маємо мету долучити українську громаду до одного з ключових напрямків технічного прогресу - біотехнологій.

Під час турніру, учасники змагатимуться силою власної ЦНС (центральної нервової системи) в нейро-перегонах за допомогою ігрового середовища “Мentatron neurogame”. Найактивніші з них отримають можливість прийняти участь в хакатоні Media Hack Weekend, що відбудеться в середині жовтня.

Організаторами турніру є команда, що вже понад три роки займається розробкою нейротехнологій. За цей час було створено низку програмних рішень та пристроїв, які керуються силою думки та сприяють покращенню мозкової діяльності. Серед розробок команди: робот “Boris” (машинка, що керується силою думки); нейро-шолом для тренування концентрації у військових; “Mentatron neurogame” ( нейро-перегони для android пристроїв).

Вхідний внесок: 50 грн

Перегони відбудуться за адресою вул. Суворова 4/6 MediaHub


Tags: mind researches, self-engineering, выступления
Subscribe

Posts from This Journal “mind researches” Tag

 • Что в действительности обещает Neuralink от Маска?

  Не нашёл времени пересматривать всю презентацию Маска про Neuralink, ограничился чтением обзоров и пересказов в англоязычной прессе. Если авторы…

 • Frontier. VR Art Festival. Kyiv

  Три года назад, в августе 2016 года, вместе с коллегами пришли в M17 Contemporary Art Center с идеей создания Лаборатории цифрового и виртуального…

 • На "Радіо Промінь" про Luciding

  Виступив на "Радіо Промінь" в якості експерта з нейротехнологій, коментуючи один з найбільш відомих українських стартапів, Luciding. Запис…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments