Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Володар Будяків

Можу лише уявити собі різницю між українським сектором фейсбуку і, ну приміром, словацьким. Тим більш, зі словаками я певним чином знайомий.

В нас тут пиздець - Янукович, Свобода, КПУ, бандерівці, хохли, кацапи, час від часу пробігають перелякані білоруси, мєнти мочать кийками, натовп трошить паркан, хтось втік і його ловлять, інший тим часом жваво цупить корисні речі підводами, в Луганську сюрреалістичний православно-комуністичний ґвалт, і так далі, і так далі.

А шо в них? Ну концерт був в Братиславі, ну ось на природу хтось вибрався на лісапєді. Ну хтось кіно подивився. Ну кіт прикольний кумедно всівся і сидить. Хоббітшир, одним словом.

А в нас? В нас битва Саурона з Дамблдором. Ґерміона Ґрейнджер мотає термін на зоні, Арагорн нишпорить парламентськими кулуарами в надії непомітно протягнути антиоркський законопроект в Верховній Раді. Агроельфи сунуть ходою на Мінас-Тіріт, Ґорлум їбеться з Доббі в надприродний спосіб, Поттер зарубав сокирою дільничого міліціянта Ґендальфа і втік до Молдови (Мордови), в білоцерківських казармах виведено нову, ще лютішу породу тітушко-орків. Назгули засіли в обласних радах і крадуть ресурси. Дементори лютують по селах. Жвавий жах.

В нас тут реальне Середзем'я, задрочене королівство в очікуванні війни і повернення легендарного та переможного короля давнини. І зватимуть цього короля - Володар Будяків, Принц Толоки, Король Обжинків, Адольф Федорович Медведчук. Король-Зомбі. Надія агроельфійського народу.

Де літописці цього новітнього міфу? semesyuk
Tags: креатив, украина
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments