Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Компанія "Астеліт", що надає послуги рухомого (мобільного) телефонного зв'язку під торговою маркою life:) повідомляє про зміну умов тарифному плані "Вільний life:) максимум Захід" та послузі "life:) 5 копійок".


З 22.03.2012 в тарифному плані "Вільний life:) максимум Захід" буде змінено вартість вихідних дзвінків з 0,35 грн/хв до 0,50 грн/хв на мережі інших мобільних операторів України та на мережі фіксованих операторів України, за умов що абонент перебуває на Базовій території використання тарифу.
Також, з 22.03.2012 набувають чинності зміни в послузі "life:) 5 копійок": кількість хвилин по тарифу 0,05 грн/хв. буде змінено з 200 до 60. Вартість підключення та абонентної плати буде знижено до 9 грн/30 днів.

<...>
ТОВ "Астеліт", що надає телекомунікаційні послуги під торговою маркою life:), повідомляє про зміни умов поповнення рахунку на тарифних планах "Вільний life:) класичний", "Вільний Hfe:)+SMS", "Вільний life:) Максимум", "Вільний life:)" та умов послуг "Справжній нуль", "Без поповнення", "Подвійний Інтернет", SMS, MMS. З 22.03.2012 відбудуться наступні зміни:
• абонентам, що обслуговуються на тарифних планах "Вільний life:) Максимум" та "Вільний life:)", при поповненні на суму від 35 грн до 39.99 одним платежем, а також абонентам, що обслуговуються на тарифних планах "Вільний life:)+SMS" та "Вільний life:) класичний", при поповненні на суму від ЗО грн до 39.99 одним платежем, - надаватиметься 15 днів, протягом яких абоненти можуть розмовляти за тарифом 0 коп./хв. на номери life:). При поповненні на суму від 40 грн одним платежем - абонентам, зазначених тарифних планів - надаватиметься 25 днів, протягом яких надаватиметься можливість розмовляти за тарифом 0 коп./хв. на номери life:);
• набувають чинності нові умови послуги "Без поповнення" на тарифному плані "Вільний life:) Максимум" та "Справжній нуль" на тарифі Вільний life:)", а саме: абоненти, що користуються однією із зазначених послуг матимуть можливість дзвонити по 0 коп/хв на всі номери life:) без обмежень протягом дня - за 0,69 грн/день з основного рахунку;
• плату за послугу "Подвійний Інтернет" буде змінено, і вона становитиме 0,80 грн/день з ПДВ без ПФ. У рахунок плати 0,80 грн/день абоненту щоденно надається 40 МБ;
• для абонентів life:) вартість відправлення одного мультимедійного повідомлення (MMS) абонентам операторів мобільного зв'язку в межах України буде змінено, і вона становитиме 1,19 грн; вартість відправлення одного SMS повідомлення абонентам операторів мобільного зв"язку в межах України буде змінено, і вона становитиме 0,59 грн; вартість відправлення одного SMS повідомлення абонентам операторів мобільного зв'язку інших країн буде змінено, і вона становитиме 1,49 грн.Tags: life:)
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments