Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Куди піти з дитиною

Сегодня снова посетили вместе с сыном недавно открывшийся на Центральном ж/д вокзале Киева экспозицию техники разных лет. Очень рекомендую. Недорого и крайне интересно: три паровоза и несколько люксовых купейных вагона открыты для посещения. Атмосферно. Под катом небольшой отчёт, который я сделал для сайта класса, в котором учится Химич-младший. Вся галерея снимков здесь.Два тижні тому відвідали нову й вельми цікаву експозицію історичної техніки, що з'явилася в Києві. виставку рухомого складу історичних локомотивів та вагонів. Розташована на запасних коліях залізничного вокзалу, невеличка колекція налічує три паровози та кілька пасажирських та вантажних вагонів різноманітного призначення. Протягом всього тижня з восьмої ранку до восьмої вечора можна ознайомитись з тим, як виглядала залізнична техніка минулого сторіччя, починаючи з 1910-12 років.

Всі експонати перебувають в чудовому стані. Кабіни паровозів та їхні тендерні вагони відкриті для відвідувачів.Пізніше будуть відкриті і кілька розкішних пасажирських вагонів 1910-1950-их років. Кожен з них був розрахований всього на шість осіб!

Вартість дитячого квитка складає 10 гривень, дорослого - 15. Ще 5 гривень візьмуть за можливість фотографувати. Для групи можна замовити екскурсовода. На майданчику нема освітлення, тож варто відвідати його до сутінок. Також треба враховувати, що діти готові провести на майданчику щонайменше годину, тому їх треба вдягати тепло.

Tags: такое
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments