Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Полные тарифные единицы становятся ещё полнее!

Не прекращается поток отличных новостей от самого креативного мобильного оператора. Что ни номер "Голоса Украины", то очередной сюрприз. Не обманул ожиданий номер 230 уважаемого еженедельника. Целых две новости, да каких! Во-первых,

Починаючи з 15-го грудня 2011 року в тарифних планах Супер business life:) ЗО, Супер business life:) 50, Супер business life:) 100, business life:) 30, business life:) 50, business life:) 100, business life:) Сім'я 10 відбудуться наступні зміни: для міжнародних дзвінків, дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України і дзвінків в мережі life:) буде застосовуватись повна тарифна одиниця часу - 60 секунд, починаючи з першої секунди. Для тарифікації дзвінків до 60 секунд буде застосовуватись повна тарифна одиниця часу - 60 секунд.

Отличная новость. Я так полагаю, компания прислушалась к пожеланиям своих клиентов.Теперь "полные тарифные единицы" стали полнее сразу в два раза. Интересно, когда компания возьмёт новый вес и увеличит эти самые единицы до двух или, чем чёрт не шутит, четырёх или пяти минут? Життя ж має ставати все цікавіше і цікавіше.

Вторая новость тоже неплоха:

Починаючи з 15.12.2011 року для міжнародних дзвінків з послугою "Єдиний світ" вводиться плата за з'єднання у розмірі 0,49 грн.

Також з метою запобігання використанню тарифів у комерційних цілях починаючи з 15.12.2011 року в послугах "Єдиний світ", "Інтернет+Росія", "Росія+Європа" та тарифах "Міжнародний life:)" та "ПРОСТО ДЕШЕВШЕ:)" змінюється тарифікація дзвінків на спеціальні міжнародні напрямки: дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються згідно зі стандартними міжнародними тарифами після використання 60 хвилин протягом календарного місяця за тарифом 2,99 грн/хв.


"Что день грядущий мне готовит?... Его мой взор напрасно ловит..." (с)
Tags: customer satisfaction, life:), Астелит
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 41 comments