Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Селяни відмовляються від домашніх телефонів

Газета по-українськи, 07.09.2011, Мураховська Валентина

Жителі Вінниччини відмовляються від домашніх телефонів, бо дорого. 38-річний Сергій Кравченко із села Селище Літинського району має три мобільні, які підключив до різних мереж. — Витрачаю на них близько 150 гривень у місяць, — витягує з кишені кілька телефонів. — Стаціонарний домашній став непотрібним. Користуюся рідко. Непонятно, скільки вони беруть за розмови по міжгороду. Якось донька позвонила подружці з іншого міста. Говорили хвилин 20. Прийшов рахунок на 250 гривень. Не витримав, заборонив усім домашнім користуватися тим телефоном. Я перевірив, скільки коштує хвилина міжміських розмов удень. Більш як дві гривні, сказали по довідці. Такого дорогого тарифу нема в жодного мобільного оператора.

Від стаціонарного телефону відмовилися й односельці Сергія Кравченка. Написали заяву про відмову в "Укртелеком". Усього таких на Вінниччині — 4 тис. з початку року.

Із 1 вересня абонентська плата за стаціонарні телефони зросла на 10%. Жителі міст і райцентрів за номери з похвилинною оплатою сплачуватимуть 22,28 грн, сіл і селищ — 11,84 грн, без обліку часу — 13,52 грн. Абонплата для небюджетних організацій міст і райцентрів становитиме 32,1 грн. Хвилина розмов по місту коштуватиме 5,4 коп. Безкоштовно надаватимуть 600 хв. на місяць. Таке рішення ухвалила Національна комісія з питань регулювання зв'язку.

Tags: конкуренция, укртелеком
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments