Химич Роман (totaltelecom) wrote,
Химич Роман
totaltelecom

Приведенные в материале Стаса Юрасова сведения добавляют красок к вчерашнему цирку в АМКУ. Нацкомиссия умывает руки и, самое главное, предъявляет свидетельства своей непричастности.

В общем, Мельниченко оказывается единственным, кто саботирует распоряжения Госпожи. Она может расстроиться.

Upd: Нацкомиссия вывесила на своём сайте Решение от 9 апреля. Его содержание не оставляет сомнений - комиссары умывают руки:

...Таким чином, НКРЗ в межах своїх повноважень, взаємодіючи з Антимонопольним комітетом України у порядку, визначеному законодавством України, повністю виконала обсяг робіт, необхідний для прийняття Антимонопольним комітетом України об’єктивного рішення стосовно визначення становища операторів мобільного зв’язку на ринку завершення з’єднань на мобільних мережах.

НКРЗ ніяким чином не може і не повинна впливати на рішення, які приймаються Антимонопольним комітетом України відповідно до функцій і обов’язків, визначених законами.

У разі прийняття Антимонопольним комітетом України відповідного рішення про визначення монопольного (домінуючого) становища операторів, НКРЗ буде вирішене питання щодо встановлення розрахункових такс за послуги доступу до мереж таких операторів.

Tags: интерконнект
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments